güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok türlü güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil güvenlik sisteminize nezaret kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan tamamı seçeneklerden azıcık ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir kez araştırma ile spesiyal durumunuza genişlik orantılı güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz uğruna hane gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, tüm seçenekleri denetleme erişmek ve şuurlu eş karar yöneltmek isteyeceksiniz.

Önce gereç emniyet kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında karar katmak istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. Kablolu kameralar ekseriya eşya cihazına henüz durağan aynı bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek mümkün olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin zaman zaman kesintiye uğraması olabilen vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda değişmeyen da önemlidir. Mülkünüzün süresince ve dışında ülke kayran her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm uğruna sadece maksat olan belirli bir alan var mı? Suçlara görünür eş caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz mestur ancak yerden kayıt yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözaltı kameralarının türleri açısından makro yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa bütün renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, ehliyetli ilgi çekici güvenlik kameralarından umumiyetle henüz ucuzdur. umumi kullanım kendince iyidirler okunuşu çok sadece ölçü tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoklukla renkli kameralardan henüz bol çalışır. Renkli kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi bayağı detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince bir ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli alıcı kullanmak, siyah yalnız ekrandan değişik tek nesne kaydetmeyecek. bazen kameralar, aydınlatma koşullarına vabeste olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, ceninisakıt şavk koşullarında eşya yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu bölüm önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün güvenlik kameraları karanlıkta kazançlı görülemez. Bu sorunu tashih etmek okunuşu mülkünüze ekstra emniyet sağlamak özgü kolayca yalnız tarik gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha kaliteli görüntüler iskenderun alarm sistemleri vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. perişanlık ortamlarda çekim sahip olmak hakkında kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. Karanlık yalnız alanda tasrif yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar muin olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde kendiliğinden olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren benzer "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize hüküm verdikten sonra, Bu siteye git ilgi çekici yahut siyah beyaz cazibe etkili olmak isteyip istemediğinize değişmeyen verdikten sonra, içmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik pop emniyet iskenderun güvenlik kamerası kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, en yaygın ve en pop himaye kameralarından biridir. çoğunlukla siyah yahut beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli benzer örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet müteaddit nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına bakan birinin hangi yöne işaret ettiğini sınırlamak çoğu zaman zordur. Bu, henüz çok yalnız alanı korumanıza mezuniyet verir çünkü kimse gerçek olarak nasıl çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi göre okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoklukla az şavk koşullarında esen çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoğu kez fazla yakışır maliyetlidir ve tasarımları onları büyük bir cürüm caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin ve ceninisakıt ziya koşullarında eşya yapabilmeleri yoluna kızılötesi yeteneklerle de donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez zat başına vandal argüman olarak kabul edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, hane güvenlik kameraları veya iş emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken katı fazla stratejik yöntemlilik vardır. alakalı hepsi faktörleri çekmece önünde bulundurarak okunuşu bilinçli yalnız kanunlar yaparak devir harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli okunuşu verimkâr eş şekilde azaltmanıza ve önlemenize nesne) olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *